Француженка вбила шість своїх новонароджених дітей

Новий чоловік француженки знайшов у підвалі їх будинку пластикові мішки з тілами немовлят.

Під час судового засідання 38-річна француженка Селін Лесаж (Celine Lesage) зізналася у навмисному вбивстві шести своїх новонароджених дітей.

Убивства відбувалися з 1999 по 2007 роки. Пластикові мішки з тілами немовлят виявив в 2007 році в підвалі будинку Лесаж її співмешканець Люк Маргеріт (Luc Margueritte), який був батьком одного з убитих немовлят. На процесі він виступає у ролі позивача. Після звернення чоловіка в поліцію Лесаж було заарештовано.

Підсудна визнала пред'явлені їй звинувачення. На питання судді, чи були діти живі, перед тим як вона задушила їх, жінка після деякого коливання відповіла, що не може сказати точно. Однак через якийсь час додала "Так".

Лесаж, у якої є син-підліток, обвинувачується в умисних вбивствах першого ступеня. Їй загрожує довічне тюремне ув'язнення. Очікується, що суд винесе вирок 18 березня.

Слідчі описують підсудну як соромливу жінку без ознак будь-яких психічних відхилень. За її словами, вона кілька років жила в страху перед своїм попереднім співмешканцем, батьком п'ятьох вбитих нею дітей.

Читайте також:

На Донбасі жінка на смерть забила колишнього чоловіка табуретом

Знехтуваний коханець помстився жінці, покалічивши її дітей

Жінка задушила чоловіка його ж ременем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: