"Газекс" розповів про причини вибуху

Причиною вибуху газу в Дніпропетровську є стороннє втручання. Втім, із такою інформацією не погоджується державне розслідування.

Російська компанія "Газекс" оприлюднила висновки експертної комісії з приводу причин вибуху газу в Дніпропетровську в будинку по вулиці Мандриківській, 127 13 жовтня цього року.

Вибух у Дніпропетровську
УНІАН
Причини вибуху газу в Дніпропетровську й досі остаточно не з'ясовані.
За повідомленням ТСН, власники "Дніпрогазу" не вбачають своєї провини у трагедії.

Результати експертизи вони не оголошували, просто розіслали звітами. В документі йдеться, що причиною вибуху була розгерметизація. У 3-му під’їзді будинку було ушкоджено пробковий чавунний кран. 

За повідомленням "Газексу", некваліфікована особа пробувала вимкнути постачання газу у під’їзді. У висновках компанії все зводиться до того, що мало місце некваліфіковане стороннє втручання. 

Натомість результати розслідування Державного комітету з промислової безпеки та охорони праці зовсім інші. З державного боку фахівці твердять, що вибух стався через порушення правил експлуатації самим "Дніпрогазом". 

Стан мереж незадовільний, графіки обслуговування обладнання не витримані. Отже, причина трагедії – недбалість, а спроби приписати втручання у мережі якомусь некваліфікованому аноніму, лише спроби зняти з себе відповідальність, твердять у Держкомітеті.

Нагадаємо, що 13 жовтня внаслідок вибуху побутового газу в житловому десятиповерховому будинку по вул. Мандриківській, 127 у Дніпропетровську загинули 23 людини. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: