"Пограбування десятиріччя" в Росії: нові подробиці

В російській міліції вважають, що злочинці супроводжували банківський автомобіль майже 900 км перед тим, як пограбувати.

Злочинці, які пограбували на 267-му кілометрі федеральної траси "Дон" в Тульській області Росії касира банку на 43 мільйони рублів, стежили за його машиною від Ростова-на-Дону, повідомив керівник прес-служби УВС Тульської області Сергій Єленський.

Як повідомлялося , велике пограбування було здійснене у Воловському районі в суботу. На автомобіль, який не супроводжувала охорона, напали сім озброєних грабіжників. Про це згодом повідомили співробітники банку міліціонерам.

План "Перехоплення" оголошений в регіоні і п'яти сусідніх областях Росії.

"Банківського касира з грошима грабіжники, швидше за все, відстежували і вели від самого Ростова-на-Дону, вибираючи зручне місце і час для нападу. До такої думки схиляються оперативники, оскільки пограбування було здійснене о п'ятій годині ранку в безлюдному місці", - зазначив Єленський.

Гроші, за даними міліції, везли з Ростова-на-Дону до Москви. Пограбування стало одним з найбільших в Росії за останні роки і за розміром викраденого в порівнянні з пограбуванням Читинського відділення Байкальського банку Ощадбанку РФ в травні 2007 року, яке називали найгучнішим за десять років. Тоді було вбито двох охоронців і викрадено 38,7 мільйона рублів, десять золотих злитків і сім злитків срібла.

Читайте також:

В Росії здійснене "пограбування десятиліття"

У Кременчуці двоє підлітків пограбували банк

В Європарламенті у відділенні банку вкрали 50 тисяч євро


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: