Греція підраховує збитки

Збитки від жахливих пожеж у Греції вже сягнули 5 мільярдів євро, а наслідки лиха в країні порівнюють із Хіросимою.

Пожежі в Греції
news.yahoo.com
Збитки від пожеж у Греції досягли 4 мільярдів євро.
У Греції збитки від масштабних пожеж уже сягнули 5 мільярдів євро. Тамтешні урядовці стверджують: країна має підстави для отримання фінансової допомоги із спеціального Фонду солідарності ЄС (його створено для допомоги країнам, уражених стихійним лихом).

За даними ”Imerisia”, одержаними з джерела в Міністерстві фінансів Греції, пожежі знищили 4,5 мільйони оливкових дерев. У вогні також згоріли 60 тисяч овець і кіз.

Агентство Reuters наводить слова заступника міністра фінансів Греції Кристоса Фоліаса, який заявив, що збитки, заподіяні лісовими пожежами, перевищують 0,6 відсотка ВВП. Таким чином, як наголосив Кристос Фоліас, Греція має всі підстави просити фінансової підтримки від Фонду солідарності ЄС, який створений для надання допомоги державам-членам, що постраждали від стихійних лих.

Умови надання допомоги передбачають, що збитки мають бути не менше 0,6 відсотка ВВП або ж, узяті в абсолютному виразі, більше 3 мільярдів євро. 

Вогонь охопив ледь не половину країни, обсяги територій, постраждалих від пожеж, величезні. Лихо мало схоже на випадковість. Усі служби країни зараз шукають причетних до умисного підпалу. Кількох уже заарештували.

В Афінах пройшла велика маніфестація проти неспроможності тамтешнього уряду здолати лихо. А до парламентських виборів у Греції залишилося декілька днів.

ВідеоПожежі у Греції

ВідеоНаслідки пожежі в Греції порівнюють із Хіросимою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: