Хабар чи провокація?

Прокуратура й СБУ затримали при одержанні хабара 50 тис. голову Козелецької райадміністрації в Чернігівській області Француза і його брата.


Співробітники Чернігівської обласної прокуратури й управління Служби безпеки України 23 червня затримали в момент одержання хабара на суму 50 тис. доларів голову Козелецької районної державної адміністрації (Чернігівська область) Володимира Француза та його брата. 

Про це агенції "Українські Новини” повідомив представник Чернігівської обласної державної адміністрації.

З його слів, Француза затримали в Києві вранці, коли він вийшов з під'їзду будинку його брата.

Він додав, що братові Француза невідомий вручив портфель із валютою й на нього відразу вдягли наручники, а голова райдержадміністрації, що вийшов із під'їзду, намагався за нього заступитися, але його також було затримано. Після цього відкрили портфель й задокументували факт хабара.

Представник облдержадміністрації також повідомив, що на початку червня Француз написав заяву на ім'я голови облдержадміністрації, управлінь СБУ, міністерства внутрішніх справ і чернігівської обласної прокуратури про підготовку провокації дачі хабара. 

Співрозмовник агенції пояснив, що брат Француза - бізнесмен, а на місці дачі хабара з'явився його знайомий по бізнесу, в якого голова Козелецької райдержадміністрації нібито вимагав хабар.

Зі слів представника, на квартирі Француза в Козельці зроблено обшук.

Міліція відмовляється коментувати подію й радить звертатися до прокуратури й СБУ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: