ХАМАС попередив Ізраїль про "чорну долю"

ХАМАС закликав своїх "синів" до максимальної мобілізації і готовий до війни з Ізраїлем.


Лідер руху ХАМАС Халед Машаль передбачив для Ізраїля "чорну долю", у разі початку наземної операції в Газі.

"Незабаром ви зрозумієте, що Газа - це божий гнів", - заявив Машаль. Він також пообіцяв, що в Газі "бої вестимуться за кожну вулицю", відзначивши, що він вже закликав всіх "синів" ХАМАСу до максимальної мобілізації. За словами, Машаля з моменту початку бомбардувань Гази, армія ХАМАСу втратила лише незначну частину своїх бійців.

Раніше у п'ятницю президент США Джордж Буш, коментуючи ситуацію в Газі, поклав на ХАМАС відповідальність за численні порушення мирного договору, які спровокували, за його словами, антитерористичну операцію Ізраїлю. Відповідаючи на питання про те, наскільки допустимо, на його думку, проведення наземної операції, Буш сказав, що "Ізраїль повинен сам ухвалювати рішення".

2 січня по всьому Близькому Сході, а також у ряді країн Європи, пройшли масові антиізраїльські маніфестації, після того, як ХАМАС оголосив "день гніву".

Вчора із сектора Газа евакуювали іноземців, в тому числі і українців.

Нагадаємо, 27 грудня ВПС Ізраїлю почали бомбардування сектора Газу, під час яких загинули більше 400 палестинців і більше двох тисяч одержали поранення. Паралельно Ізраїль стягнув війська до кордону Гази і почав підготовку до здійснення наземної фази операції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: