Харківських курсантів почали виписувати з лікарні

Курсантів ХПІ, що отруїлися зіпсованими через відключення електрики котлетами, почали виписувати з лікарні.

Харківських курсантів, які отруїлися 6 лютого, почали виписувати з Військового медичного клінічного центру. Перші 20 курсантів Харківського гвардійського факультету “ХПІ”, після проведення лікування були виписані.

На даний час фахівці 108-го Регіонального санітарно-епідеміологічного загону Міністерства оборони проводять дезинфікуючі заходи у місцях спалаху хвороби - їдальнях, місцях несення служби, спальних приміщеннях.

Крім того, лікарі-інфекціоністи проводять медобстеження усіх військовослужбовців, які проходили службу в 5 військових частинах Харківського гарнізону, де були зафіксовані спалахи інфекції.

За словами начальника Військового медичного клінічного центру Північного регіону полковника медичної служби Віктора Поліщука, завдяки вчасно та якісно наданій допомозі стан здоров’я хворих задовільний, ознаки хвороби повністю зникли, почалася планова виписка пацієнтів з лікувальної установи. За правилами виписки, хлопців триматимуть у медичній установі ще деякий час, аби повністю переконатися у їх одужанні.

На даний час начальник Харківського гвардійського факультету військової підготовки Національного технічного університету “ХПІ” полковник Олександр Серпухов ретельно стежить за станом здоров’я підлеглих та інформує батьків курсантів про всі зміни стану здоров’я їхніх дітей.

У вихідні дні (7-8 лютого) 70 курсантів Харківського гвардійського факультету військової підготовки Національного технічного університету "ХПІ" були госпіталізовані до Військового медичного клінічного центру Північного регіону з попереднім діагнозом – гостре кишкове інфекційне захворювання.

За попередніми даними, курсанти отруїлися котлетами з м’яса, зіпсованого через відключення холодильного обладнання.

29-30 січня харківський військовий навчальний заклад було відключено від енергопостачання через заборгованість. У зв’язку з цим у курсантській їдальні не працювало обладнання, зокрема, холодильники, в яких зберігалися продукти харчування.

Читайте також:
Харківські курсанти отруїлися через відключення електрики за борги
У Харкові з отруєнням госпіталізовані 70 курсантів
Військовим частинам електрику відключили зумисно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: