Хлопчик чотири місяці повільно помирав від катувань батьків та голоду

Вітчим постійно бив нерідного сина та морив голодом, а мати мовчки спостерігала за знущаннями.

Владик
Комсомольская правда
Це останнє фото Владика. Тут йому три роки
У Пермі вітчим довів 7-річного сина до голодної смерті. Вмираючого Владика намагалися врятувати лікарі "швидкої", які приїхали на виклик матері.

7-річний хлопчик фактично перетворився на мумію. Він помер через тривале голодування і катування.

Тіло хлопчика нагадувало скелет, обтягнутий шкірою, також у нього був явно видний перелом ключиці. Як з'ясувалося, Владика Рогожкіна ніхто не бачив з лютого цього року. На питання сусідів, де хлопчик, його мати відповідала, що він знаходиться в санаторії. Пізніше, коли дитина вже почала вмирати, мати все ж викликала "швидку".

Ініціатором знущань над дитиною був вітчим, а мати мовчки спостерігала за насильством, що відбувається. За словами уповноваженого з прав дитини в Пермському краю Павла Мікова, відносно вітчима заведена кримінальна справа. Йому пред'явлено звинувачення в катуванні дитини.

Також перевірятиметься діяльність тих служб, які зобов'язані були контролювати родину Рогожкіних, що знаходиться на обліку як соціально небезпечна. Проте насамперед кримінальну відповідальність понесуть батьки, які довели дитину до смерті.

Вітчим і мати Владика почали жити разом 6 років тому. В родині виховувалося ще троє дітей - 11-річний Даніїл і 9-річна Настя, теж нерідні вітчимові діти. Вони виховувалися в інтернаті й удома були тільки на вихідних. 4-річна Олеся – єдина рідна дитина, яку любив отчим.

Як говорять сусіди, старшим дітям теж постійно діставалося від чоловіка, він їх бив шлангом від пральної машини. Але більш всього перепадало Владику, який постійно знаходився вдома. Одного дня вітчим розбив йому губу, пізніше вона неправильно зрослася, в результаті утворивши "заячий дефект".

В цій родині не пили, а знущалися з дітей в тверезому здоров'ї. Мати і вітчим торгували фруктами на ринку. Ніхто з сусідів або працівників інтернату, які бачили постійно побитих дітей, не подзвонили ні в міліцію, ні в органи опіки. Зараз вітчим і 27-річна мати дітей арештовані. Троє їх дітей передані в інтернат.

Читайте також:

Зек вигадав вбивство брата, щоб повернутися до улюбленої колонії

Чоловік вбив дружину, дізнавшись, що вона транссексуал

За крадіжку мобільних злодіям відрубають руку й ногу

Після спілкування з міліцією одеський бізнесмен випав з вікна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: