Хлопчик ґвалтував 10-річну сестру під страхом повернення в дитбудинок

Чотирнадцятирічний хлопчик протягом декількох місяців скоював насильницькі дії сексуального характеру з 10-річною сестрою.

У республіці Башкирія порушено кримінальну справу відносно 14-річного підлітка, який ґвалтував свою малолітню сестру. Дівчинка приховувала факти наруги від батьків, побоюючись, що її повернуть до дитячого будинку.

Злочин розслідується в Кушнаренковському районі, повідомив слідчий Дюртюлінского міжрайонного слідчого відділу при республіканській прокуратурі Айрат Мударісов.

Встановлено, що чотирнадцятирічний хлопчик протягом декількох місяців скоював насильницькі дії сексуального характеру з 10-річною сестрою. Обидві дитини перебували на патронатному вихованні в сім'ї.

Вперше підліток виявив сексуальний інтерес до сестри ще у квітні. Дівчинка не говорила про те, що трапилося прийомним батькам, тому що боялася, що її відправлять назад у дитячий будинок. Про злочин пізніше повідомила прийомна мати, яка застала дітей оголеними. Після цього мачуха написала заяву в міліцію.

В даний час діти перебувають у дитячому будинку, а оперативники опитують членів прийомної сім'ї. Порушено кримінальну справу за п. "б" ч.4 ст. 132 КК РФ (насильницькі дії сексуального характеру відносно особи, яка не досягла чотирнадцятирічного віку). Санкція статті передбачає до 20 років позбавлення волі.

Читайте також:

МВС: директора "Артеку" не звинувачували у справі про зґвалтування дітей

У справі про зґвалтування дітей в "Артеку" фігурують три депутати і священик

Суд виправдав директора дитбудинку, в якому ґвалтували дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: