Хлопчик і дівчинка побили і втопили восьмирічну подругу

10-річна дівчинка і 11-річний хлопчик жостоко побили свою молодшу подругу, а потім втопили у ставку, де ловили жабок.

У Калузькій області (РФ) хлопчик і дівчинка жорстоко побили, а потім втопили свою восьмирічну подругу. Після цього повернулися додому і нічого не сказали батькам.

Батьки дівчинки разом із сусідами та міліцією шукали дитину два дні. Тіло дівчинки було виявлено в ставку, недалеко від одного з сіл району.

Причиною смерті, згідно з висновком судово-медичної експертизи, стало утоплення у воді. Крім того, на тілі загиблої були множинні садна і синці, що утворилися незадовго до настання смерті.

Встановлено, що увечері вона з двома друзями (10-річною дівчинкою і 11-річним хлопчиком) пішла на ставок ловити жаб. Під час гри дівчата посварилися, а потім і побилися. Хлопчик "зайняв сторону" подруги потерпілої, і вони побили дівчинку удвох, а потім втопили у ставку.

Нагадаємо, в цьому регіоні нещодавно було здійснено ще один жахливий злочин. У Калузі два брати 14 і 15 років побили і зґвалтували першокласника. Двоє хлопців знущалися над дитиною на очах у приятелів, які сміялися, бачачи приниження малюка.

Спочатку районний суд виніс підліткам умовне покарання. Не погодившись з таким вироком, державний обвинувач зажадав перегляду справи у зв'язку з надмірною м'якістю призначеного засудженим покарання.

За результатами повторного розгляду кримінальної справи одному із засуджених призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі, а іншому - 6 років 6 місяців позбавлення волі у виховній колонії.

Читайте також:

Двоє братів побили і зґвалтували першокласника, щоб повеселити друзів

6-річна дівчинка вигадала зґвалтування, надивившись телевізора

Бабуся убила онука-дауна і повісилася поруч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: