Хлопець, що зарубав рідну бабусю а потім зайнявся сексом з її тілом, отримав 12 років

Зайшовши в спальню, де спала бабуся, онук 9 разів ударив її по голові та обличчю сокирою. Потім зайнявся сексом з мертвою жінкою, причому зробив це двічі.

У Ленінському районі Криму днями суд засудив 19-річного хлопця, який вбив свою бабусю, а потім поглумився над її тілом. Вбивця отримав 12 років в’язниці.

Подія сталася рік тому. Як розповіли місцеві правоохоронці, у маленькому селі сусіди помітили, що пенсіонерка Валентина та її онук Ігор (імена змінені) другий день не з'являються на своєму подвір'ї.

Викликані міліціонери знайшли у ліжку тіло літньої жінки. Онука затримали на четвертий день на покинутому будівництві в прибережному місті Щолкіно.

У свої 19 років молодик вже двічі був судимий за крадіжки, але за малолітством потрапляв під амністію. Мати хлопця розповіла, що з дитинства він був схильний до негативного впливу, прогулював уроки, віддаючи перевагу товариству неблагополучних підлітків. Батьки відправили сина до бабусі, сподіваючись, що він візьметься за розум

Свою провину Ігор заперечувати не став і дав свідчення. За його словами, того вечора бабуся почала бурчати. Вийшовши покурити, він розмірковував, як його "дістала" стара. Хлопець взяв сокиру і, зайшовши в спальню, де спала бабуся, 9 разів ударив її по голові та обличчю. Потім зайнявся сексом з мертвою жінкою, причому зробив це двічі. Після чого ліг спати в цій же кімнаті.

Згідно з висновком судово-психіатричної експертизи, обвинувачений "...міг, з урахуванням емоційного стану, вікових та індивідуально-психологічних особливостей, рівня розумового розвитку ... усвідомлювати власні дії ... і передбачати їх наслідки".

Читайте також:

Юнак напився вкраденого вина і зарубав батька, бабусю і дядька

Психічно хворий хлопець по-звірячому зарізав бабусю і прабабусю

Чоловік намагався зґвалтувати бабусю, яка була у комі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: