Художник дуже точно підробив 100 доларів

На Дніпропетровщині затримали 44-річного чоловіка, який налагодив виготовлення підробних 100-доларових купюр.

долар
Архів
(Фото: Архів)
На Дніпропетровщині затримали 44-річного чоловіка, який налагодив виготовлення підробних 100-доларових купюр.

Якість фальшивок вражає. З 20-ти ступенів захисту чоловік спромігся підробити 18. Як виявилося, жоден з банківських апаратів не в змозі розпізнати фальшивку.

До Васильківського райвідділу міліції надійшла оперативна інформація: в одному з непоказних приватних будинків ховають чималу кількість доларів США сумнівного походження.

Вже незабаром затримали власника цього фальшивого скарбу. Лише тоді оперативники зрозуміли, що мають справу не з аматором, а зі справжнім професіоналом.

Едуард, підозрюваний: "Кліше ось це я виготовив сам на оргсклі. Гравюра, глибокий друк, аморфний спосіб. Робив я її півроку, одну сторону і другу сторону. Дуже важко, дуже важко її зробити. Але я зрозумів, що зможу зробити, і вийшло".

Владислав Алтанець, начальник Васильківського РВ міліції: "Даний громадянин свого часу закінчив інститут мистецтв, Московський інститут мистецтв імені Крупської, художник. Шкода, звичайно, що людина застосувала свій талант не на благу справу, не на користь людям, а пішов злочинним шляхом".

Затриманий каже, підробляти долари вирішив не заради власного збагачення. Таким чином він хотів якнайширше розкрити свій талант.

Владислав Алтанець, начальник Васильківського РВ міліції: "Хотілося б відзначити, що виконання даних купюр доларів США було виконане на дуже високому рівні. З 20-ти ступенів захисту присутні 18. При перевірці контролю в банках даних доларів жоден з апаратів контрольних не дав збою, тим самим кажучи про те, що долари можна було приймати без всяких проблем".

Слідчі з’ясували, що гроші Едуард друкував в одній із орендованих квартир у Дніпропетровську. Міліціанти, що брали участь в обшуку цієї оселі, були вражені потужністю його підприємства.

Владислав Алтанець, начальник Васильківського РВ міліції: "Були вилучені в процесі огляду кліше, прес-верстат, фарби, розчинники, готова продукція, бракована продукція. Хочу додати, що було вилучене 136 купюр різного роду виконання".

Правоохоронці обіцяють - після завершення слідства усі підробки обов’язково відправлять до музею. Що ж до затриманого, то він про свій вчинок тепер дуже жалкує.

Едуард, підозрюваний: "Заробіток у мене нестабільний. Є замовлення - я працюю. Недавно оформляв в Новомоськовське церкву, малював ікони. Але, мабуть, Бог не уберіг мене і біс поплутав. Я почав займатися ось цим".

Тож тепер 44-річний "кулібін" за ґратами. За виготовлення "кримінальних шедеврів" йому загрожує сім років ув’язнення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: