Художниця вбила друга Саркозі через збочений секс

Суд постановив знищити речові докази - секс-іграшки і латексний гумовий костюм, який був надітий на одному з найбагатших людей Франції.

У Швейцарії до 8,5 років засуджена французька художниця, яка вбила банкіра і мільярдера під час сварки. Швейцарський суд врахував, що покійний фінансист ображав і морально принижував кохану, що й змусило її в кінцевому рахунку перетворитися на вбивцю.

40-річна Сесіль Броссард подякувала присяжним після того, як суд виніс рішення відправити підсудну відбувати покарання строком менше 18 місяців - вона вже чотири роки провела у в'язниці після вбивства Едуарда Стерна в 2005 році. Більш того, пізніше в цьому році вона навіть може претендувати на умовно-дострокове звільнення.

Суд постановив знищити речові докази - секс-іграшки і латексний гумовий костюм, який був надітий на одному з найбагатших людей Франції в момент, коли Броссард пустила йому кулю прямо між очей. Також будуть знищені і компрометуючі фотографії, зібрані під час розслідування вбивства, на яких видно, що Стерн частенько влаштовував секс-вечірки з Броссард і друзями з швейцарської і французької еліти.

Скандальні подробиці з життя впливового банкіра, що стали надбанням суду, поставили під удар репутацію багатьох представників банківських установ Франції, тому судовий процес був максимально прихований від очей громадськості, відзначає видання.

Прокурор Даніель Цапеллі вимагав для Броссард 20 років ув'язнення, однак суд прийняв до уваги "винятково важкий характер" покійного, "глибоке каяття" обвинувачуваної та її "важке дитинство".

50-річний Едуард Стерн, який посів у свій час 38 місце в списку найбагатших людей Франції, мав не тільки багато грошей, але й зв'язки у вищих урядових колах - дружбу з банкіром мав навіть президент Франції Ніколя Саркозі, а також відомий політичний діяч і член соціалістичної партії Лорен Фабіус.

Читайте також:

Дочка вбила матір, яка забороняла їй зустрічатися з хлопцем

Дружина розчленувала чоловіка, бо він забороняв їй спиватися

Чоловік зарізав вагітну дружину на третій день після весілля

Матір кілька років вбивала своїх новонароджених дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: