Іграшка для сина

Мешканка республіки Марій Ел удочерила 14-річну дівчинку, яка стала коханкою її 25-річного сина.

Саша благав матір удочерити дівчинку
Педофілу загрожує термін до 4 років (Фото: Твой день)
Олександр цілий рік умовляв матір оформити опікунство над неповнолітньою подружкою. Врешті-решт, жінка погодилася. Школярка переїхала жити в нову сім'ю, проте в її "заміжнє" життя втрутилися правоохоронні органи.

Саша і Надя познайомилися під Новий рік, коли сирота разом з подружкою приїхала погостювати у тітки. У той же вечір привітати сусідку зайшов і Саша. За словами Олександра, це була любов з першого погляду. "Я не знав, хто вона, скільки їй років, чи є у неї хлопець... Головне, що я точно усвідомив, що жити без неї не зможу", - говорить подофіл.

Того вечора дівчина розповіла новому знайомому про своє важке життя. Її матір-алкоголічку позбавили батьківських прав. Якийсь час Надя жила у бабусі, але та не могла її утримувати. Іноді сім'я голодувала. В результаті дівчину оформили в Радянську школу-інтернат Козьмодемьянського району республіки Марій Ел. Як виявилось, справжні випробування чекали Надю саме тут. У інтернаті дівчину били, відбирали одяг, постійно принижували і знущалися. 

Вислухавши сумну історію Надії, Саша вирішив одружуватися на ній, заздалегідь оформивши опікунство. Проте працівники соцзахисту відмовили йому. Тоді Саша став благати свою матір удочерити дівчинку. Ніна Василівна не відразу пішла на такий крок, але, врешті-решт, поступилася синові. 

Дійсні наміри "брата" розкрилися, коли дівчинка прийшла в лікарню з скаргою на болі в області живота. Шоковані медики констатували у 14-річної вагітність і зразу ж повідомили про інцидент в міліцію. Прокуратура Гірничомарійського району порушила кримінальну справу по ст. 134 УК РФ "Спокушання неповнолітньої". Тепер педофілу загрожує термін до 4 років. Дитина у Надії народилася мертвою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: