"Інтернет-порнофабрику" викрили у Кривому Розі

У Кривому Розі викрили порностудію, яку створив 30-річний місцевий бізнесмен.

Співробітники СБУ і МВС в Дніпропетровській області викривали порностудію, яка тривалий час діяла в Кривому Розі і поширювала свою продукцію через Інтернет. Одночасно у режимі он-лайн тут працювали до 50-ти дівчат віком від 18-ти до 25 років. Здебільшого, за даними правоохоронців, це - студентки місцевих ВУЗів.

Доступ до Інтернет-утіх був цілодобовим, зміна кожної працівниці тривала 8 годин, за день роботи дівчата отримували 25 доларів. Хвилина  ж обслуговування на цьому сайті коштувала 15 доларів, дівчата заробляли по 200-300 доларів на місяць.

Під час обшуків в квартирах, де були розташовані студії відеочата і офіс, вилучено 20 системних блоків ЕОМ, ноутбуки, які містять порнографічну продукцію, відеокамери.

Організатором виявився чоловік - 30 років, у своєму місті він був досить відомим бізнесменом і мав цілком легальний бізнес, порностудія ж для нього була щось на кшталт "хоббі". Дівчат вербував прямо в офісі своєї фірми. Організатора порнобізнесу затримали. Порушено кримінальну справу за виготовлення та розповсюдження порнопродукції, проте вирішується питання про порушення ще однієї справи, за більш суворою статтею.

За словами слідчих, кілька років тому, чоловіка вже притягали до відповідальності за такий самий злочин, втім, тоді він відбувся штрафом. Тепер на нього чекає до 5 років ув'язнення.

Читайте також:

В додаток до iPhone потрапила дитяча порнографія

За зберігання порно саджатимуть на 5 років

Житель Запоріжжя за 10 грн і шоколадку знімав дітей у порно

Microsoft виділив для порно окремий домен

Відео"Порнофабрика" у Кривому Розі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: