Інвалід щоночі ґвалтував п’ятьох жінок з допомогою чорної магії

25-річний інвалід щоночі ґвалтував 5 жінок, які мешкали з ним в одному будинку. Для того, щоб жінки не дізналися про це, він, за його словами, використовував чари.

У зімбабвійському місті Хараре 25-річний інвалід займався сексом аж з п'ятьма сусідками, використовуючи чорну магію "мубобобо". Жодна із жінок не знала про це, бо не була тоді при тямі. Тобто - це було зґвалтування.

Зараз Кудакваше Мурова (так звуть інваліда) зізнався у використанні "мубобобо" на п'ятьох жінок, включаючи власницю будинку, в якому він проживав, і її невістку.

Мурова зізнався у своїх вчинках, коли його спіймали у ванній. У той день Мурова підглядав, як милася одна з мешканок будинку. Але жінка помітила його, впіймала і покликала інших мешканців будинку.

З'ясувалося, що Мурова спостерігав за дівчатами, поки готував інгредієнти для "мубобобо". "Він просвердлив маленькі дірки в стіні ванної кімнати і спостерігав за дівчатами, які там милися" - сказала власниця будинку, в якому жив інвалід. Вона відмовилася називати своє ім'я.

"Його зловили у суботу, 19 лютого. Жінка, яка милася у ванні, подивилася в одну з дірочок і побачила його. Розгорівся великий скандал. Вона була дуже здивована, що це був саме Мурова. Того дня він зізнався перед усіма, що використовував "мубобобо". Він сказав, що використовував його вже з 2008 року, коли оселився в нашому домі "- продовжила вона.

Одна з жертв, 25-річна Глорія Гага стверджує, що саме вона зловила порушника. "Мені снилися сни, в яких я займалася з ним сексом. Ці сни снилися мені часто з тих пір, як він оселився в цьому будинку. Пізніше я дізналася, що всім іншим дівчатам теж снилися ці сни" - сказала Глорія.

"Ми подумали, що він використав якийсь ритуал. Це не могло бути простим співпадінням. Також я помітила, що кожного разу, коли мені снився цей сон, я прокидалася зі слідами сперми на моєму статевому органі. Це навело мене на думку, що хтось займався зі мною сексом, поки я спала. Коли ми розповіли йому про ці сни, він зізнався у використанні чорної магії ".

Глорія розповіла, що сон снився жінкам в різний час, але це завжди відбувалося вночі, в проміжку з 12 до 4 годин. "Коли ми все звірили час, з'ясувалося, що кожній з нас цей сон снився по черзі. Я була останньою в черзі - мені цей сон снився лише рано вранці".

"Коли ми зловили його, він підтвердив наші здогадки - він займався з нами сексом по черзі" - додала Глорія. Журналісти запитали у дівчини, чи збирається вона подавати на інваліда до суду, на що вона відповіла: "Він попросив вибачення за свої вчинки. Ми виселили його з дому, і тепер він повернеться в своє село. Що сталося, те сталося, немає сенсу намагатися мстити йому за це ".

Сам же ґвалтівник розповів про те, як опанував цими чарами. Він отримав їх від покійної бабусі, яка померла в 2007 році. "Про секрети" мубобобо "мені розповіла бабуся за кілька місяців до смерті. Вона сказала, що ці чари призначені для спокушання дівчат" - сказав він. "Я почав використовувати їх в 2008 році, коли влаштувався на роботу в компанію AMC Motors. Я багато разів застосовував ці чари на своїх співмешканок".

Він також пояснив, як працює "мубобобо". "Спочатку потрібно помитися і змастити себе спеціальною речовиною. Потім треба націлити свій розум на жінку, з якою ти хочеш зайнятися сексом. Ти станеш як дух, і можеш зайнятися з нею сексом без її згоди, і вона навіть не буде знати про це" - розповів він.

Однак Мурова не зміг пояснити різницю між сексом з використанням "мубобобо", і звичайним сексом. Він ніколи не займався сексом без використання чар, тому він не міг нічого сказати про різницю. "Я не знаю, чи є різниця. Я не одружений, і сумніваюся, що коли-небудь буду одруженим" - сказав він.

Мурова сказав, що тепер він хоче повернутися в своє село і позбудеться від тих чар. Він сказав, що шкодує про те, що використовував їх, і що через них у нього було багато неприємностей. "Одного разу я втратив інгредієнти і мало не втратив владу над чарами. Я мало не збожеволів. Торік я потрапив в аварію, з вини" мубобобо "" - розповів він.

Родичі жертв Мурова були в шоці, коли дізналися про його вчинки. Особливо сильний удар отримав син власниці будинку. Мурова переспав і з його дружиною, і з його матір'ю.

Читайте також:

Педофіл змушував дітей-інвалідів займатися на камеру інцестом з матерями

Троє підлітків до смерті заґвалтували безпритульну в громадському туалеті

На київському вокзалі посеред білого дня зґвалтували жінку

Донбас тероризує маніяк із зашморгом, який ґвалтує і вбиває жінок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: