Іранець перевозив в Україну героїн у шлунку

Правоохоронці та СБУ в аеропорту "Бориспіль" при виході з терміналу затримали 20-річного іранця, в шлунку якого після рентгена знайшли гумовий контейнер з героїном.

Як повідомили у відділі зв'язків з громадськістю МВС України в Києві у четвер, завдяки проведеній спільно з СБУ операції було з'ясовано, яким чином іранські наркотики контрабандою потрапляли до студентів київських університетів.

У затриманого громадянина Ірану спочатку не знайшли наркотики, проте його підозрювали в контрабанді, і тому провели медичну експертизу і рентген.

Операція відділу боротьби з незаконним оборотом наркотиків проводилася протягом декількох місяців, коли правоохоронці перевіряли багатьох іноземних студентів, які навчаються у вузах Києва.

Слідство з'ясувало, що близько 18 молодих громадян з арабських країн займалися дрібнооптовою торгівлею наркотиків. Декількох з них затримали, вилучивши при цьому марихуану, опіум, героїн, амфітамін, електронні прилади для фасування наркотиків. Стосовно кожного з продавців наркотиків порушена кримінальна справа.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: