Іспити доводять до самогубств

Молодь Індії масово накладає на себе руки через провалені іспити.


Хвиля самогубств серед школярів, студентів і абітурієнтів, незадоволених результатами іспитів, прокотилася Індією, повідомляють місцеві ЗМІ. 

Трагічні повідомлення з'являються на газетних смугах майже щодня. "19-річна Див’я завершила життя самогубством, повісившись на стельовому вентиляторі в себе вдома після іспиту", повідомляють ЗМІ, уточнюючи, що дівчина вчилася на медика. Поряд - поліцейське повідомлення про загибель 18-річного учня десятого класу на ім'я Шиврадж, що звів рахунки з життям у схожий спосіб. 

Травень і червень в Індії - період випускних і вступних іспитів. Для індійських учнів успішно здати їх - єдиний ключ до благополучного життя. При цьому конкурси до вузів іноді сягають сотень чоловік на місце. 

Невдахи приречені конкурувати на ринку праці зі сотнями мільйонів низькокваліфікованих робітників, що все життя працюють за мізерну зарплату, не маючи нагоди забезпечити собі гідне життя і безбідну старість. 

Молоді люди, на яких тиснуть батьки, постійно мають стрес через страх перед невдачею. Нерви в однієї індійської школярки здали ще до оголошення результатів іспитів. "Вона вирішила, що провалила іспит" і наклала на себе руки, йдеться в поліцейському повідомленні. 

Індія входить до числа країн-лідерів за кількістю самогубств серед молоді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: