Італійський галерист проводив "творчий експеримент" з тортурами і зґвалтуваннями дітей

Поліція Мілана затримала 50-річного галериста Франческо Тадіні, який катував і ґвалтував малолітніх дівчаток, щоб "вивчити межі приниження".

Франческо Тадіні
Франческо Тадіні
У Мілані заарештували власника художньої галереї, поета, сценариста і режисера Франческо Тадіні, який "вивчав межі приниження", піддаючи тортурам неповнолітніх дівчаток.

50-річний чоловік готовий платити до 4000 євро – тим більше, чим меншою була дитина. "Я йому сказала, що мені 15 років, але він хотів трирічну. Тільки для того, щоб її побити", - розповіла одна з жертв ґвалтівника.

Поліція Мілана вийшла на Тадіні під час слідства у справі про рекет щодо повій з боку албанських і румунських злочинних угруповань. Вони записали його телефонні переговори з жінкою, яка поставляла йому дівчаток.

За словами прокурора Мілана, Тадіні підшукував малолітніх, щоб "здійснювати з ними сексуальні акти, в тому числі і садистського характеру".

Правоохоронці вилучили у затриманого власника галереї ціле зібрання з 14 тисяч файлів з фотографіями і 50 відеозаписами, на яких слідчі побачили моторошні зображення зв'язаних дітей, з капюшонами на голові, над якими знущаються і яких катують.

Сам Тадіні заявив, що таким чином він проводив дослідження для своєї творчої діяльності. "Я відчуваю природну цікавість до ситуацій приниження та незручності", - заявив він.

Виправдовуючи свої експерименти над неповнолітніми, Тадіні сказав: "Я хотів завершити свої дослідження у цьому напрямку, перевіривши конкретну можливість домогтися ласки від неповнолітньої дівчини, щоб вступити з нею у зв'язок за гроші, але не маючи реального наміру здійснити акт".

Читайте також:

В Італії мистецтвознавець розчленував відомого галериста

Швейцарець кілька років їздив до України на "педофільний промисел"

У тюрмі в Чилі помер нацист-педофіл, засновник "благодійної колонії" для гітлерівців

На Київщині опікун з діагнозом "легка розумова відсталість" зґвалтував пасербицю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: