Італійський розвідник помер

Помер італійський військовий розвідник, важко поранений в Афганістані.

У римському госпіталі помер агент італійської розвідки Лоренцо Д 'Ауріа, якого було важко поранено в Афганістані, повідомило в четвер агентство АНСА.

Агенти італійських спецслужб, захоплені невідомими в полон в Афганістані в кінці вересня, були поранені під час операції по їх звільненню, один із них - серйозно. Він був доставлений у римський госпіталь.

У задачі італійських розвідників в Афганістані входила підтримка відносин із цивільними властями. Крім цього, вони повинні були збирати інформацію про підготовлювані теракти проти коаліційних військ. Їх викрали разом із двома афганцями.

В операціях на території Афганістану бере участь багатонаціональний контингент очолюваної представниками командування збройних сил США антитерористичної коаліції, і контингент Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані під командуванням представників НАТО.

Італія бере участь у місії НАТО під егідою ООН ISAF в Афганістані з 2002 року. Зараз більше 2 тисяч італійських військовослужбовців розквартировані в Афганістані - переважно в Кабулі та в Гераті на заході країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: