Італійський суд заочно відправив до в`язниці 23 агентів ЦРУ

Італійський суд виніс вирок звинуваченим по справі викрадення священника. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Суд
Італійський суд заочно визнав 23 громадянина США винними у викраданні єгипетського священнослужителя Усами Мустафи Хасана Насра (він же Абу Омар).

22 американці заочно засуджені до п`яти років позбавлення волі. Ще один підсудний, колишній начальник відділення ЦРУ в Мілані Роберт Селдон Леді, заочно одержав вісім років в`язниці. Засуджених зобов`язали виплатити Абу Омарові та його дружині компенсацію на загальну суму 1,5 мільйона євро. Адвокати підсудних заявили, що добиватимуться перегляду справи.

Офіційний представник Держдепартаменту США Ян Келлі в розмові з журналістом заявив, що американська влада розчарована рішенням італійського суду.

Всього у викраданні священнослужителя звинувачувалися 26 американців, але троє були виправдані завдяки дипломатичному імунітетові. Всіх підсудних, окрім одного, звинувачення вважає агентами ЦРУ.

Справа була розглянута без підсудних, оскільки італійський уряд неодноразово ігнорував прохання прокуратури зробити до США запит про екстрадицію. Тепер прокуратура домагатиметься видачі урядових запитів на екстрадицію на підставі ухвалених вироків.

Раніше за співучасть у викраданні єгиптянина були засуджені на три роки позбавлення волі двоє громадян Італії. Ще п`ятеро італійців, які фігурували в цій справі, були виправдані.

Абу Омар, якого американці підозрювали в зв`язках з терористами, був викрадений у Мілані 2003 року. Спочатку його утримували на американській військовій базі в Італії, потім на іншій базі в Німеччині. Пізніше викраденого перевезли до Єгипту, де він, за деякими даними, був підданий тортурам. Нині Абу Омар перебуває на волі, але йому заборонено залишати батьківщину.

Читайте також:
 

Брат президента Афганістану отримує зарплату від ЦРУ

Сестра Фіделя Кастро зізналася, що працювала на ЦРУ

Заарештовано трьох братів - найбільш кривавих мафіозі Італії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: