Канадський кілер зізнався у 28 вбивствах

Завдяки щиросердному зізнанню кілер не отримав додатковий строк ув'язнення.

Канадський найманий вбивця зізнався в суді Квебека в 28 вбивствах і 12 замахах на вбивство.

Джеральда Галланта, якому зараз близько 60 років, заарештували в 2006 році після втечі до Швейцарії. Згодом він був засуджений на довічне ув`язнення за вбивство, здійснене в 2001 році. Зараз кілер зізнався ще в 27 вбивствах, які він здійснив у Квебеку і околицях впродовж 30 років.

Основними замовниками Галланта були банди байкерів-наркоторговців, що воюють один з одним. Завдання йому передавали на листках паперу при відвіданні церкви. Серед жертв кілера були як члени злочинних угрупувань, яких усували за гроші, так і випадкові люди. Наприклад, в 2000 році кілер ранив офіціантку, яку член банди "Ангели Ада" Роберт Савард намагався використовувати як "живий щит". У 1999 році Галлант помилково застрелив приватного детектива, який винайняв квартиру, раніше займану наміченою жертвою.

Мер розташованого недалеко від Квебека містечка Доннакона, де Галлант прожив 20 років, описав кілера як непримітну людину, що захоплювалася їздою на велосипеді. "Його було б важко виділити в натовпі як того, хто скоюватиме злочини", - заявив мер Андре Маркаус.

Завдяки зізнанню в злочинах і співпраці зі слідством Галлант уникнув посилення покарання. Він як і раніше має право подати прохання про дострокове звільнення через 25 років, так, ніби був засуджений лише за одне вбивство. Тим часом, завдяки зізнанням кілера в Квебеку було арештовано 10 людей, підозрюваних в причетності до вбивств.

Читайте також:

За продаж сина мати отримала 8,5 років позбавлення волі

Нігерійця у Львові вбили через численних українських коханок

Чоловік задушив сусідку, щоб подивитись футбол по її телевізору

На святкуванні Дня народження 23-річний юнак зарізав двох своїх сестер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: