Каналізаційний люк убив трьох людей

Двоє дітей і одна доросла людина загинули в Дніпропетровській області, витягаючи м'яч із каналізаційного люка.

Каналізаційний люк
(Фото: rus.postimees.ee)
Двоє дітей і дорослий загинули 12 вересня через отруєння парами аміаку, дістаючи м'яч із каналізаційного люка в селі Веселове Нікопольського району Дніпропетровської області.

Про це сказано в повідомленні управління МНС у Дніпропетровській області.

За повідомленням, каналізаційний люк, куди закотився м'яч, був відкритий, оскільки на території Веселовської середньої школи велися ремонтні роботи із прочищення селищної каналізаційної системи.

"Учень 8-го класу поліз діставати м'яч і вдихнув пари аміаку, й смертельно отруївся, йому поліз допомагати старший брат - учень 9-го класу", - сказано в повідомленні. 

Також відомо, що дітей намагався врятувати слюсар пересувної механічної колони №4, яка проводила роботи із прочищення, але теж не зміг вибратися з люка.

Прокуратура Нікопольського району вже порушила кримінальну справу відносно посадових осіб пересувної механізованої колони №4, яка проводила ремонтні роботи на території школи, де загинули люди.

"Каналізаційний люк був відкритий і залишений на короткий термін без нагляду бригадою ПМК №4", - сказано в повідомленні управління МНС у Дніпропетровській області.

Справа порушена 12 вересня за ст. 367 ч.2 КК України (недбалість посадових осіб). Ведеться слідство.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: