Канібал із Мехіко розповів, як усе було

Мексиканський письменник, якого підозрюють у тому, що він з'їв свою колишню подружку, зізнався у вбивстві жінки, проте заперечує канібалізм.

Мексиканський письменник, якого підозрюють у тому, що він задушив, розчленив, засмажив і з'їв свою колишню подругу, зізнався у вбивстві жінки, проте заперечує свій канібалізм, наполягає його захисник у четвер, 25 жовтня, під час першої появи імовірного вбивці в суді.

Поліція вдерлася в помешкання Хосе Луїса Кальви в Мехіко два тижні тому, знайшовши там на сервірованому обідньому столі смажене людське м’ясо. Охоронці правопорядку знайшли людську плоть у холодильнику, а також незавершену книгу Кальви під назвою "Інстинкт канібалізму".

Розчленоване тіло 32-річної матері-одиначки Алехандри Галеани лежало у ванній.

Кальву під час слухань утримували за ґратами, він розмовляв лише зі своїм адвокатом, Умберто Герреро. Він також відмовився давати попередню заяву.

Юристу Родольфо Рохо психолог сказав, що Кальва вже готовий зробити заяву.

"Його було госпіталізовано. Прогрес був задовільним, і після огляду психологів нам було повідомлено, що він може робити заяву," – сказав він.

Кальву було госпіталізовано після того, як він упав з власного балкону, намагаючись утекти від поліції.

Тиждень тому Кальва сказав обвинуваченню, що він убив Галеану після сварки, а потім відрізав у неї руку й ногу, аби позбутися тіла по частинах, згодувавши його собакам.

Звинувачення також підозрює Кальву в причетності до задушення й розчленування ще двох жінок протягом останніх двох років. Одна жертва, Вероніка Мартінес, жила з Кальва перед смертю.

Сам Кальва заперечує свою участь у цих злочинах.

У Кальви було знайдено книги з чорної магії. Скоріше за все, він заробляв на життя, продаючи свої твори на вулиці.

Колишня дівчина розповіла поліції, що Кальва був ревнивим і владним коханцем, що вірить у магію та здійснює ритуали, включно з прибиванням коров’ячого язика до дошки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: