Капітан Faina вимагає від власника судна почати переговори з піратами

Капітан Faina звернувся до власників судна з проханням почати прямі переговори з піратами.

Капітан захопленого піратами Сомалі українського суховантажа Faina звернувся до власників судна з проханням почати прямі переговори з викрадачами з метою досягнення компромісного рішення зі звільнення судна і його екіпажа.

Капітан Faina Володимир Нікольський висловив співчуття у зв'язку з тим, що з моменту захоплення судна у вересні минулого року ізраїльські судновласники жодного разу не вступали в прямі переговори з викрадачами.

"Я думаю, що Вадим Альперін, дійсний власник судна, не знає положення справ. Здається, його представники приховують інформацію від нього", - заявив Нікольський.

За словами капітана, попередні спроби повернення Faina провалилися через нестачу бажання звільнити її екіпаж.

"Лідер піратів Мохаммед Абді готовий вступити в переговори з власником судна, а зараз він відмовляється говорити з якою-небудь іншою стороною", - відзначив капітан, підкресливши, що не дивлячись на те, що пірати добре відносяться до всіх членів екіпажа, вони все ще знаходяться в дуже напруженому стані.

"Вони (члени екіпажа) знаходяться в невеликому приміщенні, практично нерухомо, не виконуючи жодних фізичних вправ. Половина екіпажа хворі, інша половина скоро з'їде з глузду, - додав Нікольський.

Faina, захоплена піратами 25 вересня, перевозила 33 українських танка Т-72, а також легкі зенітні установки, гранатомети і боєприпаси. На момент захвату на судні знаходилися троє росіян, один громадянин Латвії і 17 громадян України. Капітан судна - громадянин Росії Володимир Колобков - помер від серцевого нападу. Після його смерті обов'язки капітана виконує Нікольський.

Представник піратів Сомалі, в руках яких знаходиться Faina, заявив напередодні, що все 20 членів екіпажа судна відчувають себе добре і, ймовірно, судно буде скоро звільнено.

За словами представника піратів Сугуле Алі (Sugule Ali), в даний час йдуть переговори з власниками Faina з досягнення компромісного рішення і виплаті викупу у розмірі 20 мільйонів доларів.

За останні два дні пірати Сомалі звільнили два судна - іранський суховантаж Delight, захоплений 18 листопада минулого року, подробиці звільнення і сума можливого викупу не повідомляються, і також саудівський супертанкер Sirius Star, звільнений піратами за викуп у розмірі 3 мільйонів доларів.


ВідеоЕкіпаж Faina буде скоро звільнено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: