Кількість жертв в Індії зросла

Індійські військові виявили на території складу з боєприпасами, що згорів, тіла 12 загиблих під час пожежі.

Новобогданівка
Архів
Кількість жертв пожежі на армійському складі з боєприпасами досягло 18 осіб.
Індійські військові виявили на території складу з боєприпасами, що згорів 11 серпня, тіла 12 загиблих під час пожежі, доля ще 13 співробітників невідома, передає індійське телебачення.

Таким чином, число жертв пожежі на найбільшому в індійському штаті Джамму і Кашмір армійському складі з боєприпасами досягло 18 осіб, серед яких в основному цивільний персонал. Серед зниклих без вісти також один офіцер і військовослужбовець.

Склад в населеному пункті Кунгру на півдні штату спалахнув у суботу вранці. Протягом більше, ніж двох днів околиці заглушували звуки снарядів, що розриваються. В неділю уламком снаряда убило мешканку селища в 12 кілометрах від складу.

Понад 27 тисяч місцевих жителів евакуювали на безпечну відстань. Декілька терористичних угрупувань ісламізму узяли на себе відповідальність за те, що відбулося, проте індійська армія категорично спростувала, що причиною пожежі могла бути диверсія.

Осколки і боєприпаси, що не зірвалися, розлетілися на площі 225 квадратних кілометрів, з них п'ять квадратних кілометрів займає територія складу.

За словами командувача північним військовим округом генерала Панага, на ліквідацію наслідків пожежі буде потрібно два місяці. "Ми задіяли з сьогоднішнього дня 43 саперні групи, які розділять місцевість на квадрати і почнуть систематичну роботу з очищення території", - сказав він. За словами командувача, протягом двох діб військові спробують увійти в епіцентр пожежі, щоб винести звідти тіла загиблих.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: