Китайського підлітка залікували від інтернет-залежності насмерть

Денг Фей, що приїхав на упізнання помітив кров на обличчі хлопчика, а на тілі загиблого були численні синці. Крім того, на руках проглядалися сліди від наручників.

Поліція КНР вивчає обставини смерті неповнолітнього юнака, який помер після катувань в реабілітаційному центрі для тих, хто страждає інтернет-залежністю.

Батьки 15-річного Дена Сеньшаня помістили сина в реабілітаційний центр в Гуанси-Чжуанському автономному районі (південний Китай). Це відбулося в минулу суботу.

А вже на наступний день, близько трьох годин 2 серпня підліток помер в лікарні міста Наньнін. Про смерть хлопчика його батька Денгу Фею повідомили лише через добу, коли батько сам зателефонував у реабілітаційний центр. При цьому керівництво медичного закладу заперечувало насильницький характер смерті дитини.

Зі свого боку Денг Фей, що приїхав на упізнання помітив кров на обличчі хлопчика, а на тілі загиблого були численні синці. Крім того, на руках проглядалися сліди від наручників.

За словами батька хлопчика, працівники медичного закладу помістили дитину в камеру одиночки вже через кілька годин після його появи в центрі.

Чоловік також заявив, що співробітники реабілітаційного центру побили неповнолітього пацієнта через його повільність під час пробіжки, що і призвело до смерті хлопчика.

Як розповів один з хірургів лікарні, в реанімаційному відділенні якої помер Ден Сеньшань, місцева поліція вилучила всі медичні записи підлітка в інтересах слідства. За словами співробітників правоохоронних органів, четверо підозрюваних вже затримані, а розслідування цієї справи триває.

Відомо, що батьки Сеньшаня заплатили близько 7 тисяч юанів (приблизно 1 тисяча доларів) за лікування їх нащадка, яке насправді виявилося тортурами зі смертельним результатом.

"Мій син був абсолютно здоровий і не був злочинцем, - говорить батько загиблого. - У нього тільки була інтернет-залежність, через яку я і помістив його в (лікувальний) табір".

У листопаді 2008 року органи охорони здоров'я Китаю офіційно визнали інтернет-залежність хворобою. У червні 2009 року з'явилися повідомлення про те, що в одній з клінік для лікування інтернет-залежності використовується електросудомна терапія.

Деякі експерти вважають, що медики можуть зловживати своїм становищем, вдаючись до радикальних методів лікування таких розладів. Крім того, не завжди пацієнтам ставиться правильний діагноз.

Додамо, що в Китаї проживає найбільше число користувачів Мережі в світі - 338 мільйонів чоловік. Це більше, ніж все населення Сполучених Штатів.

З 100 мільйонів неповнолітніх користувачів Всесвітньої павутини від кіберзалежності страждає більше десяти мільйонів чоловік, повідомляє китайська інтернет-асоціація молоді.

Читайте також:

За 30 скачаних пісень студент заплатить штраф у 675 тисяч дол.

Білоруських парламентаріїв викрили у відвідуванні порносайтів на роботі

Хакери атакували сайт британської розвідки

Паролі користувачів "Вконтакті" виклали у відкритий доступ
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: