Київський священик, який ґвалтував прихожанок, переховується в Америці

Так званий патріарх Мойсей, котрий примушував жінок до сексу, щоб вони народили божественну дитину, після порушення проти нього кримінальної справи втік в Америку.

Священик Мойсей (в миру - Олег Кулик), якого підозрюють у зґвалтуванні парафіянок, може переховуватись в Америці.

У жовтні 2009 року проти нього було порушено справу про зґвалтування.

Шість парафіянок поскаржилися в міліцію на те, що, називаючи себе реінкарнованим Христом, отець Мойсей ґвалтував дівчат у храмі в Києві, кажучи, що хоче стати батьком нового пророка.

Після того, як ним зацікавила міліція, священик зник.

"З'ясували, що він зараз десь в Північній Америці. Він кілька разів виходив на зв'язок зі своїми парафіянами, переконуючи, що його обмовили. Ми з ним зв'язатися не можемо. Справа поки не закрита", - розповів глава прес-служби київської міліції Володимир Поліщук.

У той же час у храмі його чекають. "Ми знаємо, що він повернеться. Він поїхав від безвиході, а там проповідує", - сказала одна з парафіянок Наталя.

Нагадаємо, напочатку листопада минулого року кілька парафіянок невеликого храму Української автокефальної православної церкви канонічної у Києві звинуватили її очільника в сексуальних домаганнях.

В Українській автокефальній православній церкві про Олега Кулика, який тепер представляється патріархом Мойсеєм добре знають. Кажуть, він обіймав доволі високу посаду у православній Церкві Київського патріархату - архімандрита, та звідти його вигнали. Він хотів служити і в УАПЦ, але його не прийняли.

"Цей так званий патріарх Мойсей - самозванець. Жаль, що він прикривається іменем УАПЦ і відношення до УАПЦ він ніякого не має", - кажуть у Київському патріархаті.

Читайте також:

У Маріуполі викрили притон для педофілів, що ґвалтували дівчат

Мати віддала 8-річну дочку "в оренду" педофілу

Жінка змусила 12-річну доньку переспати з 200 чоловіками

Колишнього пілота британської королеви засудили за вбивства і зґвалтування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: