Колишній зек зарубав сокирою дружину та двох новонароджених синів

Чоловік холоднокровно зарубав свою родину та сестру дружини, вважаючи, що завалив "нижчих за станом".

На Полтавщині чоловік зарубав сокирою дружину, її сестру і двох новонароджених синів-близнят.

Трупи виявила сусідка, яка вранці принесла грудним немовлятам, яким днями виповнився всього один місяць, домашнього молока. Двері квартири були відкриті.

У міліції зазначили, що обстановка в сім'ї Віталія і Зої завжди була конфліктною. Глава сім'ї був зеком зі стажем. 15 років тому він отримав свій перший термін за крадіжку.

Після останньої "відсидки" Віталій познайомився із заміжньою жінкою. Оскільки Зоя жила окремо від чоловіка, Віталій не бачив моральних перешкод, щоб жити разом з нею. Незабаром у "молодожонів" народилися сини-близнята.

Проте мати дітей навіть донині була офіційно дружиною іншого. При цьому Віталій погрожував, що якщо вона негайно не розведеться, він уб'є новонароджених. А щоб Зоя повірила "серйозності" його намірів, постійно б'ючи дружину, підносив до обличчя грудничків включений електрошокер.

У той же час Віталій прекрасно знав, що офіційно жінка не могла розвестися, адже час чергової родинної сварки він знищив її документи, розірвавши паспорт цивільної дружини.

Трагедія сталася в день, коли жінка офіційно зареєструвала грудних дітей у відділі РАГСу. Через відсутність паспорта вона записала дітей на свого колишнього чоловіка. Дізнавшись про це, колишній зек прийшов у лють і сокирою зарубав молоду матір і двох своїх дітей. Сестра Зої, яка допомагала наглядати за дітьми, так само загинула від рук "м'ясника".

Начальник районної міліції Юрій Ткачов підтвердив мотив злочину. На допитах колишній зек жодного разу не сказав про своє каяття, кожного разу підкреслюючи, що "завалив" він не людей, а баранів. За бандитськими поняттями, "баранами" називають людей "нижчого стану". Проте зек, що нібито "живе по-поняттям" не зауважив, що "тюремні поняття" ніколи не передбачали вбивство беззахисних дітей.

За словами Ткачова за свій злочин "полтавський дітовбивця" отримає довічне ув’язнення.

Читайте також:

Геймер зарізав батька , який заважав грати на комп'ютері

Зірку американського футболу застрелила божевільна від ревнощів коханка

В Росії розстріляли командира спецназу та вирізали його родину

Міліціонери живцем спалили затриманого, який не зізнавався в крадіжці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: