Замах на проректора університету: кілеру вдалося втекти

Екс-депутата та першого проректора аваційного вишу намагалися вбити. Замах не вдався. Експерти припускають, що це було попередженням.

Колишнього народного депутата Максима Луцького намагалися вбити. Машину екс-парламентаря кілер розстріляв упритул, коли Луцький повертався додому. Його життя врятувала стійка дверей та водій, який не пригальмував авто.

"Там стояла "Мазда", яка перекрила дорогу, він вибігає  з провулку до машини, дістає пістолет, дивиться на мене і стріляє", - згадує потерпілий.

Луцькому пощастило, що у момент пострілу його авто рухалося. Куля поцілила в металеву стійку. "Якщо б зупинились, то куля була тут, і я не знаю, що мені б було", - говорить він.

Постраждалий розгледів кілера, той був не в масці, обличчя закривав капюшон та комір светра. Другого пострілу не пролунало, кілер втік до машини, яка чекала на нього.

Екс-депутат не може відповісти, за що його намагалися вбити. Максим Луцький - другий номер у списку кандидатів від Партії регіонів, перший проректор, курує всі господарські питання аваційного вишу.

Експерти припускають, що єдиний невдалий постріл міг бути попередженням.

Торік у травні кілер застрелив іншого науковця - керівника справами Національної академії наук Валерія Арсенюка. Основна версія міліціянтів - "за мотивами службової діяльності". Покійний Арсенюк активно переймався земельними питаннями.

Докладніше дивіться у сюжеті ТСН.


Читайте також:
У Луцьку злочинці пограбували банк зі зброєю в руках
В Ужгороді здійснено замовне вбивство бізнесмена
У Москві вбитий колишній заступник мера Грозного

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: