Коло італійських берегів загинули 147 нелегалів

Коло берегів Італії загинули та зникли без вісті 147 нелегальних мігранта з Єгипту.

Щонайменше 147 єгиптян, що намагалися незаконно потрапити до Європи, загинули або зникли без вісті в результаті двох корабельних аварій коло берегів Італії, повідомило у п'ятницю єгипетське МЗС.

За інформацією ЗМІ Єгипту, кілька днів тому човен із 24 нелегальними мігрантами на борту відправився з єгипетського портового міста Олександрія до Італії. Проте судно затонуло, потрапивши в шторм коло берегів Сицилії.

Залишки затонулих коло берегів Італії суден з єгипетськими нелегалами
news.yahoo.com
Залишки затонулих коло берегів Італії суден з єгипетськими нелегалами
Друге судно зі 160 єгиптянами на борту вирушило з Лівії, проте потерпіло крах на південь від італійської провінції Калабрія. Зі 184 пасажирів обох судів поки вдалося врятувати лише 37 чоловік.

Міністр закордонних справ Єгипту Ахмед Абуль Гейт ухвалив рішення доставити всі тіла загиблих на батьківщину державним коштом. При цьому він закликав покласти край діяльності злочинних угрупувань, що спеціалізуються на переправленні нелегальних мігрантів до Європи.

"Необхідно також переконати молодь відмовитися від подібних поїздок, які представляють безпосередню загрозу для життя," - додав єгипетський міністр.

В даний час відкрита "гаряча лінія", по якій можна дізнатися про долю близьких і родичів, що знаходилися на двох затонулих судах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: