Комуніст змусив дружину зґвалтувати дочку-школярку

Чоловік, погрожуючи ножем та партквитком, змусив жінку зґвалтувати дочку, а після того влаштував з ними секс-оргію.

38-річний мешканець Московської області змусив свою дружину зґвалтувати її дочку, а його падчірку, погрожуючи ножем і членством в Комуністичній партії Російської Федерації.

Чоловік став жити зі своєю дружиною, коли  дівчинці виповнилося два роки. А через сім років вітчим став її домагатися.

Незабаром чоловік став регулярно ґвалтувати дівчинку потай від її матері. Дівчинка нічого не розповідала, оскільки була залякана ґвалтівником.

Так тривало п'ять років, поки чоловік сам не проговорився про скоєне дружині. Проте дружина не стала звертатися в міліцію, оскільки була впевнена в безкарності сімейного тирана. Ґвалтівник в її очах поставав в образі VIP-персони: він розповідав жертві про свої зв'язки в правоохоронних органах, "козиряв" членством в Комуністичній партії Російської Федерації і складав небилиці про володіння правовим імунітетом.

Одного разу він з ножем у руках змусив дружину вступити в інтимні стосунки з дочкою. Після цього він почав ґвалтувати вже обох родичок.

Рік тому жінка все-таки зважилася звернутися до міліції за допомогою. Розпусного комуніста затримали і віддали під суд. Його засудили на 15 років.

Нагадаємо, нещодавно схожий злочин було розкрито у Санкт-Петербурзі. Там 43-річний чоловік протягом майже п'ятнадцяти років ґвалтував власну дочку. У результаті в 2006 році дівчинка народила від збоченця дитину.

Читайте також:

Батько чотири роки ґвалтував маленьку донечку на очах у матері

60-річний педофіл зґвалтував однорічну правнучку

Чоловік 12 років ґвалтував дочку, а потім онуку

Двоє братів побили і зґвалтували першокласника, щоб повеселити друзів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: