Кораблі, що зазнали аварії, завантажили з порушеннями

Концентрація нафти на кораблях, що зазнали аварії поблизу берегів Криму, були перевантажені нафтопродуктами.

Перевищення допустимої концентрації нафтопродуктів у місцях аварії суден у Керченській протоці становить від 3 до 40 разів.

Забруднення моря мазутом
УНІАН
До забруднення моря мазутом могло призвести порушення правил морських перевозок нафтопродуктів.
Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

Зокрема, у місці знаходження кормової частини судна "Волгонафта-139", що зазнало аварії, концентрація нафтопродуктів перевищує гранично допустиму концентрацію в 16,4 рази, у місці знаходження носової частини - в 4,4 рази.

У місці аварії теплохода "Вольногорськ" концентрація нафтопродуктів перевищує гранично допустиму концентрацію в 3 рази, у місці аварії суховантажного судна "Нахічевань" - в 3 рази, у місці аварії суховантажного судна "Ковель" - в 3,6 рази.
Гранично допустима концентрація нафтопродуктів для категорії водойм рибогосподарського призначення становить 0,05 мг/куб. дм.

"При глибині судноплавної частини Керченської протоки 7-8 метрів практично всі затонулі судна винесені штормом на невеликі глибини, де хвильова діяльність продовжує валити корпуси суден, що, на жаль, і далі буде поширювати забруднення", - сказано в повідомленні Мінприроди.

Судно "Волгонафта-139" перевозило мазут у кількості 4,077 тисячі тонн, "Вольногорськ" - сірку в кількості 2,1 тисячі тонн, "Нахічевань" - сірку в кількості 2,4 тисячі тонн, "Ковель" - сірку в кількості 1,923 тисячі тонн.

Всі чотири судна йшли під прапором Російської Федерації. 

Нагадаємо, в неділю, 11 листопада, біля берегів Криму зазнали катастрофи кілька суден.

Зокрема, у Керченській протоці розколовся танкер "Волгонафта-139", що перевозив 4 тисячі тонн мазуту, і затонули суховантажні судна із сіркою "Вольногорськ" і "Нахічевань", біля мису Меганом у районі Судака викинуло на берег суховантажні судна із сільгосптехнікою "Віра Волошина" і біля берегів Севастополя затонуло суховантажне судно "Ізмаїл", яке перевозило металобрухт, а також затонуло суховантажне судно "Ковель" (прапор Росії), яке перевозило 2,1 тисячі тонн сірки, у південній частині Керченської протоки.

ВідеоЕкологічне лихо на узбережжі Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: