Коста-Ріка після руйнівного землетрусу просить міжнародної допомоги

Коста-Ріка звернулася до міжнародного співтовариства за допомогою в ліквідації наслідків сильного землетрусу, що стався в четвер. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Збитки, які наніс руйнівний землетрус виявилися набагато сильніший, ніж вважали в перший погляд. Президент Коста-Ріки Оскар Аріас повідомив главам центральноамериканських держав і Колумбії про трагічну ситуацію, яка склалася в зонах, що особливо постраждали від ударів стихії і попросив про допомогу.

У столиці країни Сан-Хосе руйнування в цілому були незначні. Це і стало причиною первинної недооцінки масштабів лиха. Більш всього постраждали провінції Алахуела і Ередія, що знаходилися в безпосередній близькості від епіцентра поштовхів. Схід селевої лавини повністю вивів з ладу гідроелектростанцію "Карібланко". Переміщення грунту привели до руйнування трубопроводів, без питної води залишилися близько 30 тисяч людей.

Нагадаємо, підземні поштовхи магнітудою 6,1 викликали обвали і зсуви, перерізували дороги в гірській місцевості. За даними костаріканського Червоного хреста в результаті землетрусу загинули 14 людей, 42 вважаються зниклими безвісти.


ВідеоРуйнівний землетрус забрав життя багатьох людей на Коста-Ріці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: