Кожна шоста людина на землі страждає від голоду

У порівнянні з минулим роком число голодуючих на планеті збільшилося більш, ніж на 100 мільйонів чоловік. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Близько 1,02 мільярда людей у світі страждає від голоду, що становить шосту частину від усього населення Землі, йдеться у доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), штаб-квартира якої знаходиться в Римі.

За оцінками ФАО, мова йде про рекордну кількість осіб, яка збільшилася через світову фінансово-економічну кризу, скорочення доходів та ускладнення доступу до продовольства для найменш забезпечених людей.

У порівнянні з минулим роком число голодуючих на планеті збільшилося більш, ніж на 100 мільйонів чоловік.

"Небезпечне поєднання світової економічної рецесії і стійко високі ціни на продовольство у багатьох країнах збільшило, в порівнянні з минулим роком, приблизно на 100 мільйонів кількість людей, які страждають від хронічного голоду і недоїдання", - сказав генеральний директор організації Жак Діуф.

За його словами, "ця мовчазна продовольча криза, яка торкнулася шостої частини всього населення планети, являє собою серйозну загрозу для миру і безпеки на Землі".

Якщо найближчим часом не будуть прийняті суттєві заходи щодо поліпшення ситуації, мета по скороченню числа голодуючих у світі до 2015 року не буде досягнута, звертає увагу ФАО.

"Нам терміново необхідно прийти до згоди щодо повного та швидкого подолання голоду у світі. Сьогоднішня ситуація відсутності продовольчої безпеки на планеті не може залишати нас байдужими", - зауважив Діуф.

Майже все населення планети, яке голодає проживає в країнах, що розвиваються: близько 642 мільйонів в Азії і Тихоокеанському регіоні, 265 мільйонів в екваторіальній Африці, 53 мільйони в Латинській Америці та країнах Карибського басейну, 42 мільйони на Близькому Сході та Північній Африці і лише 15 мільйонів - в розвинених країнах.

На думку експертів ФАО, труднощі, пов'язані з рецесією, в першу чергу торкнуться бідняків, які проживають в містах, однак проблеми торкнуться і сільськогосподарських регіонів світу: туди повернуться мільйони тих, хто раніше виїхав до міста. Така ситуація може не кращим чином позначитися на становищі мешканців фермерських областей.

Читайте також:

В ООН шоковані кількістю голодуючих у світі

10 мільйонів кенійців голодують

У справі про Голодомор обвинувачених не буде

Мати заморила голодом та спрагою 4-місячного сина

Північна Корея відмовилася від продовольчої допомоги США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: