Крадій Вінні-Пух

У Новгородській області товстий зловмисник застряг у віконній решітці під час спроби дістатися до магазину.


Як повідомив у п’ятницю РИА Новости представник новгородського обласного управління внутрішніх справ РФ, нещодавно в містечку Крестці в торгівельному павільйоні "Золушка" спрацювала сигналізація. Міліціонери, які прибули до місця подій, знайшли у вікні павільйону чоловіка, що застряг між прутами решітки. 

Міліціонери допомогли йому звільнитися й супроводили до відділу внутрішніх справ. Як вони встановили, 55-річний місцевий мешканець вирішив дістатися до павільйона. Не звернувши уваги на встановлену в магазині сигналізацію, він розбив вікно сокирою й підігнув прути металевої віконної решітки.


Правоохоронці думають про відкриття кримінальної справи за крадіжку. Ця стаття кримінального кодексу РФ передбачає позбавлення волі терміном від двох до шести років. 

У травні поточного року новгородські міліціонери зареєстрували не менш курйозну історію. У місті Боровичі міліціонери затримали зловмисника, якого підвела любов до їжі. 

Четвертого травня 58-річний боровичанин, спилявши решітку на вікні й виставивши скло, потрапив до одного з місцевих продуктових магазинів. Протягом двох діб він пив і їв, продегустувавши майже всі алкогольні напої та продукти, що були в магазині, й урешті-решт з’їв і випив більш ніж на 12 тисяч російських рублів. 

Потому зловмисник приготувався залишити магазин та поклав частину продуктів і спиртного до сумки. Проте, випивши під кінець, він не розрахував своїх сил і поснув під прилавком, де його знайшли працівники торгівлі, що прийшли на роботу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: