Кримом прокотилася хвиля самогубств

Весна принесла кримському півострову сплеск суїцидів. "Слабкою ланкою" стали представники чоловічої статі.

Останніми днями у Криму зафіксовано сплеск суїцидів, повідомляє МНС. Експерти пов'язують це із сезонним загостренням (кількість самогубств зростає навесні та восени), нестабільними соціальними умовами і зловживанням алкоголем.

В селищі Микита 22-річний хлопець вирішив накласти на себе руки неординарним способом. У своєму будинку, обливши себе для вірності бензином, молода людина відкрутила вентиль газового балона. Стався страшний вибух, внаслідок чого самогубця отримав опіки 80% тіла 2-3 ступені. Хлопця у важкому стані доставили в реанімацію Лівадійської лікарні. Причина такого вчинку невідома.

У Феодосії людину буквально витягнули з петлі. 34-річний чоловік всю ніч пив алкоголь, і до ранку в його голові дозріло рішення про суїцид. Він намагався повіситися, але його вчасно зняли з мотузки на напівживого відвезли до міської лікарні.

У Сакському районі на станції Прибережна у власному будинку наклав на себе руки 51-річний чоловік. Тіло людини виявили сусіди. І ще одного повішеного знайшли в селі Брянське Бахчисарайського району. У приватному будинку наклав на себе руки 40-річний чоловік. Мотиви, що підштовхнули людей до такого страшного кроку, не з’ясовані.

Понеділок нового тижня, 16 березня, виявився смертельним ще для двох кримчан. У селищі Багерово Ленінського району було виявлено тіло 73-річного чоловіка. Пенсіонер повісився у власному сараї. І цього ж дня у Феодосії через повішення наклав на себе руки 34-річний місцевий житель.

Всього з початку року наклали на себе руки 10 кримчан. "Слабкою ланкою" вважається саме чоловіча частина населення. Згідно зі статистикою, найбільша кількість суїцидів трапляється в групі 35-60 років, а показник частоти завершених самогубств серед чоловіків більш ніж удвічі вищий, ніж серед жінок.

Читайте також:

У Дніпропетровську врятували самогубця, розбивши йому щелепу

Восьмикласник викинувся з вікна школи

У Львові ще один високопосадовий банкір покінчив життя самогубством

Пенсіонер викинувся з вікна прямо на перехожого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: