Криму не вистачає грошей на утилізацію нафти

Крим не має коштів для утилізації нафторподуктів, що були викинуті на острів Тузла.

Віце-прем'єр-міністр Криму Едуард Гривковський заявляє, що в автономії немає коштів на утилізацію нафтопродуктів, які були викинуті водою на узбережжя острова Тузла після аварії російського танкера "Волгонафта-139" у Керченській протоці.

Птах, постраждалий від розлиття нафти в Криму
УНІАН
Крим не має коштів для ліквідації наслідків розлиття нафтопродуктів на Тузлі.
Про це Гривковський повідомив у четвер на засіданні постійної комісії Верховної ради Криму з правових питань, правопорядку й надзвичайних ситуацій.

З його слів, на придбання сорбенту для утилізації нафти, зібраної на Тузлі, необхідно близько 450 тисяч гривень. "Україна не дає грошей, тому що з урядом Росії не вирішено питання, хто буде фінансувати роботи на Тузлі, але острів - український", - повідомив віце-прем'єр.

З його слів, відсутність своєчасної утилізації нафтопродуктів може звести нанівець зусилля рятувальників.

"Зараз мішки із зібраною нафтою продовжують перебувати на Тузлі, ніхто її на утилізацію забирати не хоче, але пригріє сонце й вона (нафта) заповнить берег і виявиться в морі", - повідомив Гривковський.

За інформацією Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, в Криму, на острові Тузла, зібрано близько 1 500 мішків з нафтопродуктами змішаних із піском і водоростями загальною масою понад 100 тонн. 

МНС України оцінювало кількість мазуту, винесеного на берег острова Тузла після аварії танкера "Волгонафта-139" в 350 тонн.

Берег острова на довжині близько 6 000 метрів і вглиб острова до 300 метрів забруднений нафтопродуктами. За останнім даними було очищено близько 175 погонних метрів берегової лінії.

ВідеоУ Криму збирають нафтопродукти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: