Кривавий 2007-й рік

Для військ США в Афганістані 2007 рік став найкривавішим. Вони зазнали найбільших втрат з моменту вторгнення в країну в 2001 році.

Підрозділи США в Афганістані в 2007 році зазнали найбільших втрат з моменту вторгнення в країну в 2001 році, повідомляє агентство Ассошиейтед Прес.

Згідно з незалежним підрахунком втрат, цього року в Афганістані вже загинув 101 американський військовий. Напередодні жертвами нападу бойовиків на сході країни стали шестеро американських солдат, ще вісім одержали поранення. Це найбільша одноразова втрата американської армії в Афганістані за весь рік.

В даний час в операціях на території Афганістану бере участь багатонаціональний контингент антитерористичної коаліції, яку очолює США, і контингент Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (International Security Assistance Force, ISAF), що знаходиться під командуванням представників НАТО.

Основними задачами обох контингентів є пошук і знищення діючих в Афганістані бойовиків ісламського руху "Талібан" і міжнародного терористичного угрупування "Аль-Каїда". Крім того, іноземні військові формування сприяють уряду Афганістану у формуванні національних силових структур.

Афганістан
lenta.ru
Вибухи, влаштовані смертниками ледь не щодня забирають життя мирних жителів та військових
Приводом для початку операції США і їх союзників в Афганістані послужив теракт, вчинений бойовиками "Аль-Каїди" 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку, Вашингтоні та деяких інших містах, коли за допомогою захоплених терористами пасажирських літаків були, поміж іншого, зруйновані башти Всесвітнього торгового центру та здійснена атака на Пентагон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: