Кухар убив дружину пательнею і 3 роки зберігав труп у морозилці

Німецький кухар убив свою дружину пательнею, потім придбав велику морозильну камеру і сховав у ній мертве тіло, а сам поїхав з коханкою на Мальту.

У Великобританії почався судовий процес над кухарем-вбивцею. 34-річний німець Пітер Уоллнер із міста Кобем визнав провину в смерті своєї 30-річної дружини Мелані. Він стверджує, що вбив її захищаючись - під час суперечки вона почала його бити.

За даними слідства, Уоллнер завдав своїй дружині, яка народилася в Південній Африці, кілька ударів важкою пательнею. Потім він придбав велику морозильну камеру і сховав у ній мертве тіло. Родичам чоловік розповів, що Мелані померла від аневризми судини головного мозку. Уоллнер навіть влаштував жалобну церемонію з урною, заповненою деревною золою.

Після вбивства він змусив роботодавця дружини виплатити йому її останній оклад.

Уоллнер видав себе випадково. Вирішивши після переїзду продати квартиру і морозилку, він спакував труп дружини в пластиковий контейнер і викинув його на смітник. Однак сміттярі відмовлялися приймати контейнер, оскільки він був дуже важким. Відкривши його, вони знайшли труп.

Уоллнер встиг переїхати зі своєю коханкою на Мальту, проте після повернення його заарештували.

Читайте також:

У США засудили жінку, яка зберігала в холодильнику трупи вбитих нею дітей

Американський кухар засунув до мікрохвильової печі свого сина

Ревнивий пенсіонер задушив дружину, сидячи в інвалідному кріслі

Чоловік п'ять років "шукав" дружину, яку замурував у гаражі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: