Курортники гинуть

Головне управління міністерства з питань надзвичайних ситуацій України в Криму вкрай стурбоване зростанням кількості загиблих і травмованих на воді людей.

Чоловік у воді (Фото: talks.guns.ru)
Лише протягом минулої неділі біля Феодосії загинуло аж троє чоловіків (Фото: talks.guns.ru)

Як повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу кримського Главку, незважаючи на проведені МНС заходи щодо попередження травматизму й загибелі людей, через грубе порушення правил поведінки на воді в Криму тільки за тиждень - 10-17 червня - на воді загинули 7 людей. Наприклад, тільки в Феодосійському регіоні минулої неділі купання стало смертельним для трьох чоловіків. 

МНС закликає жителів і гостей Криму дотримуватися основних правил безпеки під час купання й катання на плавзасобах, здійснювати постійний контроль дорослих за дітьми у воді. Рятувальники МНС закликають не купатися у водоймах у стані алкогольного сп`яніння, ніколи не плавати наодинці, в незнайомих місцях, особливо якщо не впевнені в своїх силах. 

Пляж у Міжводному (www.mezhvodnoe.com)
Архів
Представники міністерства з питань надзвичайних ситуацій закликають дотримуватися правил поведінки на воді (www.mezhvodnoe.com)

За даними кримських співробітників МНС, з початку року в Криму на воді загинули 30 осіб. 

Та не лише в Криму на воді гинуть люди. У Полтавській області з початку року на воді загинуло 73 особи. 

Як повідомляє УНІАН із посиланням на Головне управління МНС в Полтавській області, цього року в Україні склалася вкрай складна ситуація з травмуванням та загибеллю людей на воді. Через порушення правил поведінки на водних об’єктах в травні гинуло в середньому щодня 12 громадян. Найбільше трагічних випадків сталося у Полтавській області, де з початку року станом на 16 червня 2007 року на воді загинуло 73 особи, з них 10 дітей (за аналогічний період 2006 року в області загинуло на воді 17 людей). 

Зокрема, за останні вихідні на водоймах області у Лубенському, Кобеляцькому, Карлівському та Полтавському районах загинуло четверо людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: