Курсант убив чоловіка своєї коханки на дуелі

Курсант новосибірського військового інституту Внутрішніх військ застрелив суперника, який не захотів розлучитися з його коханою.

У Новосибірську військовий суд розпочав розгляд незвичайної кримінальної справи – військовослужбовець викликав на дуель чоловіка своєї коханки і застрелив його.

За даними слідства, курсант новосибірського військового інституту Внутрішніх військ МВС Фоміних тривалий час зустрічався із заміжньою жінкою. Коли вона завагітніла, військовий зажадав від її чоловіка погодитися на розлучення, однак той відмовився.

Через якийсь час суперники виїхали до сусіднього з Новосибірськом району нібито на полювання, щоб там з'ясувати стосунки в поєдинку. Стрілялися не з двадцяти кроків, розійшлися метрів на сто. Зброєю виступили, звичайно, не дуельні пістолети, а звичайні карабіни. "Відмінник бойової підготовки" виявився більш влучним стрільцем .

Слідчі висунули курсанту обвинувачення за статтею "вбивство", що передбачає до 15 років позбавлення волі.

Сам Фоміних в суді заявив, що не визнає провину. Він стверджує, що першим стрілянину розпочав його опонент, а він тільки оборонявся.

Дуелі серед російських військових траплялися і раніше - особливо у віддалених гарнізонах Далекого Сходу і Забайкалля. Здебільшого з'ясовували стосунки після пиятики, але були і випадки,коли стрілялися через жінок, яких у невеликих північних містечках був дефіцит. Подібні випадки ретельно приховувалися й інколи "переможця" навіть не відправляли під суд, а переводили до іншого гарнізону. А загибель другого "дуелянта" списували на нещасний випадок під час навчань.

Читайте також:

Одесит на коні зі шпагою вимагав від мера Одеси битися на дуелі

На Полтавщині ревнивець застрелив кохану і тричі спробував вбити себе

Чоловік кастрував 57-річного коханця своєї дочки-підлітка

Жінка вбила зрадливого коханця, відрізавши йому пеніс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: