Лікар-збоченець ґвалтував загіпнотизованих пацієнток

54-річний французький терапевт протягом кількох років ґвалтував своїх пацієнток, які перебували у депресивному стані, користуючись гіпнозом та снодійними ліками.

У Франції перед судом постав 54-річний лікар-терапевт, якого звинувачують у зґвалтуванні протягом 1998-2003 років щонайменше 11 пацієнток. Своїх жертв він накачував ліками та вводив у транс.

Жоель Капобьянко у минулому вже був судимий за агресивні дії сексуального характеру, скоєні на одному з пляжів стосовно неповнолітньої дівчинки. Його також притягали до відповідальності за відеозйомку непристойного характеру в громадському місці.

Цього разу лікаря-збоченця судять за насильство, скоєне безпосередньо в його службовому кабінеті чи вдома у пацієнток, до яких він виїжджав. За даними слідства, терапевт виявляв серед них жінок, які перебували в пригніченому, депресивному стані, і змушував їх випивати велику кількість заспокійливого, після чого ґвалтував безпорадних сонних жертв, які навіть не могли опиратися.

Слідчі встановили, що окрім ліків медик використовував техніку "гіпнотичного заспокоєння", яка, як сказано в матеріалах кримінальної справи, "могла поставити під загрозу життя пацієнток".

Втім, адвокат обвинуваченого з висновками слідства не згоден. За його словами, застосовані терапевтом методи були безпечними і застосовувалися відповідно до загальноприйнятої практики.

Сам лікар всі звинувачення на свою адресу відкидає, посилаючись на "побічну дію валіуму". Він стверджує, що деякі жінки, визнані постраждалими, могли дати свідчення проти нього під тиском засобів масової інформації, щоб розкрутити цю історію.

Однак правоохоронці дотримуються думки, що обвинувачений все ж таки задовольняв, своє "сексуальне збочення", користуючись станом лікаря.

Читайте також:

"Психіатр"-гіпнотизер ґвалтував клієнток і знімав це на відео

Рефлексотерапевт зґвалтував 11-річну дівчинку на медогляді

Лікар-реаніматолог побив молотком медсестру і покінчив із собою

Киянка померла через непідготовленість лікарів на прийомі у гінеколога

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: