Ліквідація наслідків лиха забере 5-10 років

Екологічні наслідки керченської катастрофи можна ліквідувати лише за 5-10 років, йдеться в зверненні організації "Грінпіс".

Під час шторму 11-го листопада затонули судна і в море вилилося близько двох тисяч тонн нафтопродуктів. "Грінпіс" змалював невтішні наслідки розливу нафти, спрямувавши у вівторок звернення на адресу прем'єр-міністра України Віктора Януковича та прем'єр-міністра РФ Віктора Зубкова.

"Якщо нафтопродукти не буде повністю зібрано до початку березня 2008 року, велика ймовірність різкого погіршення екологічної ситуації. Зокрема, не виключена можливість повторної й ще масовішої загибелі птахів", - ідеться в документі.

За словами керівника енергетичного блоку "Грінпіс" Олексія Кисельова, ця катастрофа "наочно показала, що подолати наслідки великих нафтових розливів на морі сьогодні неможливо, тому головне для нас - не припускати їх повторення".

Раніше Кисельов заявляв, що для повнішої та тривалої ліквідації наслідків аварії необхідно проводити роботи з підняття мазуту, що осів на дно, щоб запобігти його подальшому вимиванню на берег.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: