Ліс на Херсонщині продовжує горіти

Віктор Ющенко змушений був повернутися на Херсонщину, коли побачив з літака, як горить велика ділянка лісу.

Лісова пожежа
Віктор Ющенко помітив пожежу з літака після того, як міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич відзвітував про успішне приборкання вогню. Це й змусило президента повернутися до зони лиха.
Президент України Віктор Ющенко перебуває безпосередньо на місці стихійного лиха в Херсонській області, де особисто ознайомлюється з тим, як відбувається гасіння лісової пожежі.

Як повідомляє прес-служба голови держави, Віктор Ющенко дав доручення керівництву штабу з ліквідації пожежі задіяти всі можливі механізми та засоби для локалізації та ліквідації загоряння.

Голова держави вважає дії уряду в даній ситуації неефективними та неоперативними й вимагає вжити всіх заходів для ліквідації пожежі в Херсонській області. Зокрема, наголошено, що під час обльоту місця стихійного лиха президент не побачив жодної одиниці техніки, задіяної на пожежегасінні.

У літаку Віктор Ющенко доручив зібрати термінову нараду з керівництвом райдержадміністрацій та губернатором Херсонської області. Президент має намір з’ясувати на місці причини неефективності та некомпетентності дій урядовців із гасіння пожежі.

Президент України, відбувши після робочої поїздки у Херсонську область до Києва, змушений був повернутися назад після того, як з борту літака побачив лісову пожежу на великій площі, хоча буквально перед відльотом міністр із питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич відзвітував президентові про локалізацію вогнищ займання і успішне приборкання вогняної стихії в області.

За словами президента, станом на середину вівторка згоріло вже 2600 га лісу. Загальна оцінка збитків від пожежі - 6 млн. грн., і держава вже витратила на гасіння майже півмільйона гривень, наголосив Віктор Ющенко.

Як відомо, 20 серпня у Голопристанському та у Цюрупінському районах Кардашинського лісництва Херсонської області сталося займання лісу, яке швидко поширилося внаслідок високої температури та посиленого вітру.

ВідеоЛіс на Херсонщині продовжує горіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: