Лісова пожежа в Каліфорнії

Через лісові пожежі, які знищили 225 будинків, власті американського штату Каліфорнія оголосили надзвичайни становище в районі озера Тахо.

Власті американського штату Каліфорнія оголосили надзвичайне становище в районі озера Тахо. Підставою для таких заходів стали лісові пожежі, які знищили 225 будинків і привели до евакуації близько 1 тис. чоловік, повідомляє Associated Press.

"Масштаби цієї пожежі перевищують можливості одного округу", - заявив віце-губернатор штату Каліфорнія Джон Гараменді. Саме він завізував оголошення надзвичайного положення, оскільки губернатор штату Арнольд Шварценегер в даний час знаходиться з візитом у Європі.

Введення надзвичайного положення є першим кроком початку процедури запиту допомоги у федеральних властей. Зараз пожежею охоплена територія близько 10 кв. км. У гасінні пожежі, причиною якої, ймовірно, став людський фактор, беруть участь близько 800 пожежників і спеціальна техніка. Даних про потерпілих не надходило.

Каліфорнія стала другим штатом цього року, де у зв'язку з лісовими пожежами було введено надзвичайне положення. Так, на початку травня режим ЧП був оголошений у Флориді. Власті штату евакуювали жителів більш ніж 200 будинків. Загальна площа природних пожеж у Флориді досягла 52,6 тис. га. Розповсюдженню вогню сприяв сильний вітер і посушлива погода.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: