Лісові пожежі в Чорногорії

Через спекотну погоду по всій Чорногорії бушують лісові пожежі. Жителі трьох сіл опинились у вогняній блокаді, пожежні намагаються їх врятувати.

пожежа
Найдраматичніша ситуація склалася в районі Црніца на Адріатичному узбережжі, де декілька сіл уже протягом 48 годин знаходяться у вогняній блокаді
По всій території Чорногорії бушують лісові пожежі, повідомляють бєлградські інформаційні агентства.

Причиною пожеж стала висока температура повітря, яка ось уже два тижні тримається в Чорногорії.

Вогненна стихія, що поширюється вітром, охопила ліси, ріллю, сади і в деяких районах впритул наблизилася до міст і сіл.

Найдраматичніша ситуація склалася в районі Црніца на Адріатичному узбережжі, де декілька сіл уже протягом 48 годин знаходяться у вогняній блокаді, а також в околицях сіла Негуша, де вогонь загрожує охопити 500 гектарів лісу.

Район курортного приморського міста міста Бечичі також охоплений пожежами. Під загрозою курортні міста Будва, Тіват, Херцег Нові, Бар, Петровац, Улцинь.

Горять ліси в національному парку "Дурмітор" у північній частині країни, де вогонь розповсюджується уздовж каньйонів річок Тара і Драга.

Як підкреслюють представники МВС Чорногорії, у багатьох випадках гасіння пожеж, у якому крім пожежників беруть участь армійські підрозділи та добровольці з місцевих підприємств, ускладнюється через нестачу води.

Крім того, складний рельєф місцевості часто робить практично неможливою ефективну боротьбу з вогнем.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: