Лондон став кокаїновим центром Європи

Згідно з даними Європейської організації, що займається моніторингом торгівлі і вживання наркотиків, британці виявилися найактивнішими споживачами наркотичних речовин.

За інформацією видання The Independent, за останні п'ять років кількість британців, що вживають кокаїн, різко зросла. Так, кокаїн вживають 7,7 відсотка мешканців Великобританії у віці від 15 до 64 років. Серед них – 11,2 відсотка у віці від 15 до 24 років і 12,9 відсотка у віці від 15 до 34 років. Також стало відомо, що британці лідирують і серед європейців у віці від 15 до 64 років, які вживають, екстазі і амфетаміни (7,3 відсотка і 11,9 відсотка відповідно).

В результаті опитування, проведеного серед європейців у віці від 15 до 64 років, з'ясувалося, що 12 мільйонів людей приймали кокаїн хоч би кілька разів в житті, 11 мільйонів вживали амфетаміни, 9,5 мільйонів – екстазі. Крім того, 71 мільйон громадян Європи призналися в тому, що вживають марихуану. Відзначимо, що за даними за 2007 рік населення Європи становило 732 мільйони 789 тисяч 693 людини.

Також в ході дослідження з'ясувалося, що за останній час значно збільшилася кількість он-лайн ресурсів, через які можна придбати наркотичні речовини. Повідомляється, що 52 відсотки подібних "магазинів" зосереджено у Великобританії.

У Британії планується прийняти низку заходів, спрямованих на пропаганду здорового способу життя і відмови від схвалення наркотиків. На анти-наркотичну кампанію буде витрачений мільйон фунтів стерлінгів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: