Луганчанин, який давно мріяв про смерть батька, жорстоко його пошматував

29-річний юнак під дією наркотиків двома кухонними ножами зарізав свого батька. На допиті він зізнався, що бажав таких наслідків і сповна усвідомлював, що робить.

На Луганщині син жорстоко зарізав свого батька за те, що той намагався повернути його на правильний шлях. Молодик був наркоманом зі стажем і до 29 років проживав з батьками.

Втамувавши "спрагу помсти", наркоман прийняв чергову дозу і занурився в стан ейфорії. На допиті юнак зізнався, що усвідомлено вбив і давно хотів це зробити.

Сусіди занепокоїлися, що господар квартири вже декілька днів там не з'являвся. При цьому його собаки, яких він завжди дуже любив і балував, тужливо вили від голоду. У квартирі голосно звучала музика, а на стук двері ніхто не відкривав.

Співробітники міліції прибули за викликом і знеструмили квартиру. Наступного ранку з неї все-таки вийшов син господаря квартири Сергій. Увійшовши до приміщення, оперативники жахнулися - в кухні на підлозі лежало скривавлене, порізане ножем тіло батька молодого чоловіка.

29-річний молодий чоловік проживав у квартирі разом зі своїми батьками і між ними постійно виникали сварки.

Під час навчання у школі він почав пропадати ночами в компанії сумнівних друзів, додому приходив пізно, на зауваження батьків реагував агресивно. Ситуація ще більше погіршилася, коли Сергій вступив до інституту.

Поведінка сина насторожила матір молодика. І як виявилося, Сергій вживає наркотики. Потім юнак почав красти. Одного дня він викрав автомобіль навіть у рідного батька.

Результатом такого життя для Сергія стало те, що у свої 29 років він вже був наркоманом зі стажем, який має за плечима чотири судимості.

Напередодні того рокового дня мати молодика поїхала у відрядження, тому вечір Сергій мав провести з батьком. Чоловік день за днем повторював синові, що час вже нарешті взяти себе в руки, стати розсудливим, почати жити по-іншому. Але постійні батьківські повчання лише дратували Сергія.

Учергове, коли батько намагався повчати сина, між чоловіками спалахнула сварка. Сергій узяв на кухні ножі та, утримуючи їх в обох руках, пройшов до кімнати, де знаходився його батько. Він завдавав ударів ножем в область тулуба і шиї доти, поки батько не перестав подавати ознаки життя.

Після вбивства наркоман прийняв чергову дозу і занурився в стан ейфорії.

На допиті Сергій підтвердив, що усвідомлював свої дії, через які може настати смерть батька. Більше того, він бажав настання таких наслідків.

Читайте також:

На Запоріжжі 20-річний наркоман зґвалтував 72-річну бабусю

Під впливом курильних сумішей юнак влаштував удома криваву бійню

Заради розваги син розчленував матір

Наркоман розчленував глухоніму дівчину на романтичному побаченні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: