Львівська залізниця спростувала заяви Шуфрича

Насправді зараз піднято лише 13 цистерн, а ще 2 перебувають “у підвішеному стані”. Буде сформований потяг

Нестор Шуфрич
УНІАН
Львівська залізниця спростувала останні заяви Шуфрича.

Львівська залізниця спростувала заяву міністра з питань надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича про те, що в Ожидові піднято усі 15 цистерн з фосфором, які зазнали аварії 16 липня.

За повідомленням прес-служби Львівської залізниці, насправді зараз піднято лише 13 цистерн, а ще 2 перебувають “у підвішеному стані”.

Водночас, у Львівській залізниці переконують, що вже до завтра має бути сформований потяг з усіх цистерн, який у супроводі двох пожежних потягів поїде територією Росії до Казахстану.

Як повідомлялося, сьогодні голова українського МНС Нестор Шуфрич заявив, що в районі Ожидова було піднято всі 15 ушкоджених внаслідок аварії цистерн.

"14 із них (цистерн) уже знаходяться в напіввагонах, 15-та під порядковим номером 6 зараз проходить останні дослідження, на ній буквально залатали останні тріщини. Формується состав для відправки до Казахстану. Прийняте рішення, що це все-таки буде єдиний состав, із двох сторін його будуть супроводжувати два пожежних потяги, і до завтрашнього дня він повинен відправитися убік російського кордону для наступного відправлення до казахського заводу-виробника", - повідомив міністр.

Фосфорна аварія
УНІАН
Львівська залізниця повідомляє, що дві цистерни знаходяться "у підвішеному стані".

Також Шуфрич висловив свою радість з приводу того, що у потерпілих під час гасіння пожежі рятувальників, а також у медпрацівників, які надавали першу допомогу на місці аварії, за результатами обстеження фосфор у крові не виявлений.

Нагадаємо, аварія на залізничному перегоні Красне-Ожидів сталася 16 липня. 19 липня співробітники МНС почали піднімати цистерни.

Кузьмук-Шуфрич-Гайдаєв
УНІАН
Представники Кабміну продовжують сподіватися на швидке вирішення фосфорної проблеми.

Найближчим часом цистерни з небезпечним вантажем мають вивезти з території України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: